Kini usa ka limpyo, lami nga pork loin, nga gihimo sa itom nga serbesa, mga utanon, ug mga panimpla. Ang kini nga sinugba nga karneng baboy naghimo sa usa ka talagsaon nga pagkaon uban sa tinadtad nga mga patatas ug usa ka kilid nga utanon o usa ka berdeng salad .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 baboy loin nga sinugba, mga 5 ka libras
- 3 ka copa nga tinadtad nga sibuyas
- 4 ngadto sa 6 ka carrots, gihugpong ug gihugpong
- 12 ka ons nga itom nga serbesa
- 2 teaspoons asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1 bay dahon
- 4 ka buok nga cloves
Unsaon sa Paghimo Niini
- Brown ang pork loin nga sinugba sa init nga lana sa usa ka dako nga Dutch nga hurno o pan nga lutoon. Hugaw ang tanan gawas sa 3 ka kutsara nga tambok gikan sa kalaha.
- Pag-sibuyas sa sibuyas ug mga carrot hangtud mahumok; pagkutaw sa serbesa, asin, pepper, dahon sa bay, ug tibuok nga mga cloves.
- Ibalik ang baboy sa pan o Dutch nga hudno ug tabon sa hugot nga aluminum foil. Magaluto sa 350 ° sulod sa 2 ka oras, o hangtud nga ang baboy malomo.
- Ibutang ang baboy loin sa usa ka nag-alagad nga platter ug pagpainit.
- Ibubo ang pagluto nga likido gikan sa kalaha ngadto sa dako nga panaksan; pagwagtang sa tambok ug pagkuha sa dahon sa bay .
- Ibutang ang likido sa mga utanon ngadto sa blender; pagtabon ug pagproseso sa ubos nga tulin hangtud nga hapsay. O, pinaagi sa pag-filter o pagproseso sa usa ka processor nga pagkaon sa mga batch.
- Ibubo ang giproseso nga sarsa sa serbesa ngadto sa usa ka saucepan. Dad-a ngadto sa usa ka hubag, makadasig sa kanunay. Kutsara nga sarsa sa hiniwa nga baboy aron mag-alagad. Ang recipe sa pork loin nagsilbi 8.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 426 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 120 mg |
| Sodium | 713 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 43 g |