Ang usa ka sayon ug lami nga sarsa ang naghimo niini nga baboy nga naghimo sa usa ka hingpit nga pagkaon alang sa usa ka paniudto sa pamilya sa usa ka semana. Pag-alagad niini nga mga pork chops uban ang mainit nga linuto nga basmati o regular nga bugas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 chops chops, 3 / 4- to 1-inch nga baga
- 1 tasa nga sabaw nga manok
- 1/4 tasa nga suka
- 1/4 nga tasa nga puno sa brown sugar
- 1 ka gagmay nga sibuyas, ginunting
- 2 ka kutsara
- soy sauce
- 1 mahimo (8 oz) nga mga panakot sa pinya, nga dili madutlan
- 1 gamay nga berde nga kampanilya, giputol sa mga singsing
- 2 ka kutsara nga cornstarch
- 2 ka kutsarang tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga kaw-it nga karne, brown ang mga pork chops sa duha ka kilid. Idugang ang sabaw, suka, tabunon nga asukar, sibuyas, toyo, pinya, ug berde nga paminta. Pagdala sa usa ka hubag; pagpakunhod sa kainit, pagtabon, ug paglangoy sa 1 ka takna.
- Pag-agas sa cornstarch ngadto sa 2 ka kutsarang tubig hangtud nga hapsay. Kuhaa ang mga pork chops sa usa ka serving dish. Pagdugang og cornstarch sa sarsa nga sagol ug magluto, pagpalihok, hangtud matig-a ug tin-aw. Pag-alagad sa mga pork chops.
Tan-awa usab
Hinay nga Cooker Pork Chop Recipe
Susama nga mga resipe
Ang Pork Chops Sa Balsamic Sweet Soy Soy
Spicy Southwestern Pork Chops
Pork Chops nga Kamatis
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 146 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 22 mg |
| Sodium | 481 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 9 g |