Kini nga mga amahong naligo sa usa ka sabaw sa tomato nga mansanas mao ang langitnon, ug kini usab usa sa labing daghang budget-friendly nga mga opsyon sa seafood nga anaa karon. Kini nga pinggan naghimo sa usa ka lamian nga unang kurso o kahayag sa panihapon. Pag-alagad kini sa tinapay nga tinapay nga French alang sa pagtuslob sa sabaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka libra
- presko nga amahong, maayong pagkagisi
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 medium-size yellow nga sibuyas, tinadtad nga pinong (mga 1 ka tasa)
- 2 ka kutsara ang gilat-an nga lab-as nga ahos
- 1 mahimo (mga 14 1/2 ounces)
- tibuok nga mga kamatis , gihumol ug tinadtad
- 1 tasa
- isda stock, binotelyang dahon nga tinidor o puti nga bino
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa paglimpyo sa mga amahong: Ibutang kini ngadto sa gamay nga salted tubig aron tabunan ug pabuhian sulod sa 15 minutos aron makuha ang balas. Scrub sa mga amahong pag-ayo sa usa ka panit nga brush ug kuhaon ang fuzzy beards. Isalikway ang bisan unsang amahong nga may bukas o bukas nga kabhang.
2. Sa 6 ka kilo nga pot, tunawon ang lana sa kainit nga kainit. Idugang ang sibuyas ug ahos ug magluto, kanunay nga pagpalihok, sulod sa 5 minutos, o hangtud mahumok.
3. Idugang ang mga kamatis, sabaw, ug parsley ug dad-a sa usa ka hubag sa taas nga kainit.
Pagpaubos sa kainit ngadto sa ubos. Idugang ang mga amahong. Pagtabon ug pagluto sulod sa 3 ngadto sa 5 ka minuto, o hangtud nga bukas ang kabhang. Sa hinayhinay pagpalihok sa makausa o kaduha aron masiguro bisan ang pagluto.
4. Uban sa usa ka slotted spoon, ibalhin ang mga amahong ngadto sa tagsa nga mga panaksan, nga maglabay sa bisan unsang amahong nga wala pa maabli. Ihatag ang pipila sa sabaw ngadto sa matag panaksan. ug pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 598 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 169 mg |
| Sodium | 1,123 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 74 g |