Pag-alagad niini nga shrimp sa tadlas uban sa mga hilaw nga hilaw nga utanon o nagkalain-laing mga cracker. Kini usa ka simple nga resipe nga adunay lima lamang nga mga sagol. Ang yano nga ituslob gihimo uban sa canned shrimp, lemon juice, mayonnaise, ug cream cheese. Isablig sa usa ka gamay nga paprika sa ibabaw sa ibabaw sa ituslob alang sa dugang nga kolor, o dekorasyon kini uban sa tinadtad nga green nga sibuyas tumoy.
Tan-awa usab
Pagkaon sa Seafood nga May Crab, Shrimp, o Lobster
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ungas nga udlan (duha ka gagmay nga lata, gihumol)
- Juice nga 1 lemon
- 1/4 tasa pino nga tinadtad nga sibuyas
- 1 (3-ounce) pakete cream cheese
- Mayonnaise (kon gikinahanglan alang sa gusto nga pagkaporma)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa drained shrimp, lemon juice, sibuyas, ug cream cheese sa usa ka serving bowl, pagdugang sa igo nga mayonnaise aron mahimo kining usa ka maayo nga pagkamakanunayon alang sa paglusot.
- Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa labing menos usa ka oras, o hangtud nga maayo ang chilled.
- Pag-alagad sa kini nga shrimp nga ituslob sa hilaw nga mga binhi sa prutas o chips.
Dugang pa
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 58 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 54 mg |
| Sodium | 147 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |