Ang karneng baboy usa sa labing popular nga mga pagkaon sa Espanya , nga gikaon ingon nga usa ka appetizer o main course. Ang lomo adobado ( lamian nga pork loin) nga resipe tasty ug juicy. Kini sayon usab ug nagkinahanglan lamang og pipila ka mga sangkap.
Ang karneng baboy maka-marinate sulod sa labing menos usa ka oras, apan mas maayo sa tibuok gabii ug unya dayon dayon nga fried sa pan ug dayon listo (andam kini)!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka ahos nga ahos
- 1 ka kutsara nga paprika (matam-is nga Kinatsila)
- 1 teaspoon oregano (binulad)
- 1/2 ka asin nga asin
- 4 ka onsa nga alak (puti)
- 3 ka kutsara nga lana (olibo)
- 2 ka libra nga pork loin (guntinga ngadto sa 8 ka manipis nga mga hiwa)
- 3 ngadto sa 4 ka kutsara nga lana (olibo, alang sa pagprito)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit ug pinahumot nga mince nga ahos (o mopilit sa usa ka ahos nga pagpindot).
- Pagdibuho og minced nga ahos nga adunay paprika, oregano, asin, puti nga bino, ug lana sa lana sa usa ka pan nga linuto sa panaksan.
- Ibutang ang pork loin slices ngadto sa baking dish ug ibutang ang spice mixture sa duha ka kilid.
- Tabuni ang baboy nga adunay plastic wrap ug marinate sa refrigerator sulod sa dili mokubos sa 1 ka oras, mas maayo sa tibuok gabii.
- Aron magluto, ibubo ang 3 ngadto sa 4 ka kutsara nga lana sa oliba ngadto sa usa ka dako nga kaldero ug init sa medium.
- Sa diha nga init, fry loin mga hiwa sa kalaha.
- Kuhaa ug sa pag-alagad uban sa tinapay nga kalan-on ug sinangag piquillo sili.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 618 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 197 mg |
| Sodium | 143 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 64 g |