Sulayi kining lamian nga mga cutlet sa pabo. Gipasiga kini sa mga uhong ug mga utanon, ingon man sherry ug mantikilya aron mapalambo ang lami. Idugang ang cream sa dili pa mag-alagad ug makabaton ka sa usa ka dako, kinasingkasing nga pagkaon!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ngadto sa 8 ka pabo nga pabo
- 1/4 nga harina sa tasa
- 1 teaspoon nga paprika
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 6 to 8 ons sliced ungus
- 4 lunhaw nga sibuyas, tinadtad
- 2 ka kutsara nga dry sherry
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga tarragon
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga dahon
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga rosemary
- 2 teaspoons lab-as nga tinadtad parsley
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
- 1 ka kutsarang tinadtad nga presko nga parsley alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa harina, paprika, 1 teaspoon nga asin ug 1/4 ka kutsara nga pepper. Dredge Turkey cutlet sa harina nga sagol.
- Ibutang ang lana sa oliba ug mga katunga sa mantikilya sa usa ka dako nga kalan-on sa kainit nga kainit; magluto ang pabo sa mga batch ngadto sa brown, mga 2 ka minutos sa matag kilid. Kuhaa ang mga cutlet sa pabo ug padayon nga mainitan.
- Idugang ang nabilin nga mantikilya sa kaldero ug idugang ang mga uhong ug berde nga sibuyas. Pagluto, pagpalihok, alang sa mga 2 ka minutos; pagdugang sherry. Idugang ang mga utanon ug bug-at nga cream. Magluto hangtud nga mahimong usa ka lightly thickened sauce.
- Ibalik ang mga hiwa sa pabo sa pan; idugang ang asin ug paminta sa pagtilaw. Magluto usa o duha ka minuto sa pag-init, paghimo sa sarsa sa mga cutlet.
- Isablig ang lab-as nga parsley sa ibabaw sa mga cutlet sa pabo aron mag-alagad.
Dugang nga Turkey Cutlet Recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 3833 |
| Total Fat | 161 g |
| Tulas nga Tambok | 46 g |
| Unsaturated Fat | 54 g |
| Cholesterol | 1,846 mg |
| Sodium | 3,287 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 546 g |