Kini nga tasty nga peanut nga sabaw usa ka klaseng Southern specialty. Ang sabaw nga peanut usahay gitawag nga "Tuskegee Soup," nga ginganlan sa George Washington Carver, kinsa nabantog sa iyang mga eksperimento uban sa mga mani.
Kini nga bersyon gihimo nga walay gatas, apan daghang uban nga mga bersyon gihimo uban sa cream o gatas. Alang sa usa ka dugaon nga sopas nga mani, pulihan ang mga 2 ngadto sa 3 ka tasa sa stock sa manok nga adunay cream.
Ang resipe naghimo sa usa ka dako nga batch, mga 2 1/2 quarts.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 mga gusok nga celery, giputol
- 1 gamay nga sibuyas, tinadtad, o usa ka hugpong nga berdeng sibuyas, ginunting
- 1 ka stick (4 ons) nga mantikilya
- 1/3 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 2 ka quarts stock sa manok, nga nainit
- 2 ka tasang peanut butter
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 1 ka asin nga asin
- 1/3 ka kutsarita nga celery asin
- 1 tasa nga yuta nga mani
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sauté ang celery ug sibuyas sa mantekilya sa usa ka dako nga saucepan o Olandes nga hudno sulod sa 5 minutos. Idugang ang harina, pagpalihok hangtud nga sinagol. Pag-agay sa mainit nga sabaw nga manok. Magluto sulod sa 30 minutos, usahay mag-agda.
- Kuhaa gikan sa kainit. Palabihan, isalikway ang mga solido. Ibalik ang likido sa saucepan. Pag-agos sa peanut butter, lemon juice, asin, ug asin nga celery. Magluto hangtud nga init, pinaagi sa kanunay nga pagpalihok.
- Gisulod ngadto sa mga panaksan sa sabaw. Isablig sa yuta nga mani.
Naghimo sa mga 2 1/2 quart, nga nag-alagad 6 ngadto sa 8.
Gipaambit ni Laurie
Mahimo Ka Usab
Chicken Noodle Soup, Slow Cooker
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 648 |
| Total Fat | 55 g |
| Tulas nga Tambok | 15 g |
| Unsaturated Fat | 24 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 650 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 21 g |