Ang Bulgarian nga bugnaw nga cucumber sabaw gihimo uban sa yogurt, mga walnuts, ug dill . Kini usa ka dili-magluto nga makalipay nga halad sa ting-init nga mahimo usab nga mabinuhaton nga mabaga ug nagsilbing usa ka ituslob.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga cucumber (gipanitan, gipul-an ug giputol)
- 4 ka ahos nga ahos
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 tasa plus 1/2 ka tasa nga walnuts
- 2 mga hiwa nga tinapay (day-old nga walay kapuslanan nga puti nga sandwich nga tinapay, gisi-gisi)
- 2 tablespoons plus 1 1/2 tablespoons sunflower oil (o walnut o lana sa oliba)
- 1 1/2 ka tasang yogurt
- 1 sa 2 teaspoons lemon juice (o sa pagtilaw)
- 1/2 nga tasa nga tubig (katugnaw)
- 1 1/2 ka kutsara nga lana sa oliba
- Garnish: presko nga dill
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pinaagi sa paggamit sa usa ka processor sa pagkaon (o mortar ug pestle, kon gusto), puree nga ahos, asin, 1/4 tasa nga walnuts ug tinapay. Hinay-hinay pagdugang sa lana pinaagi sa pagpana sa pagkaon ug pagproseso hangtud nga maayo ang pagkahiusa.
- Pagbalhin sa usa ka dako nga panaksan sa usa ka dako nga panaksan ug gibunalan sa yogurt, cucumber ug lemon juice. Niini nga punto, ang sagol nga mahimong ituslob. Kung dili, alang sa sabaw, dugangi ang tubig ug ibilin ang chunky o puree hangtud nga hapsay.
- Pag-ayo hangtud nga andam nga moserbisyo. Ibubo ang sabaw sa mga chilled bowls ug garnish uban sa 1/2 nga tasa coarsely tinadtad walnuts, usa ka drizzle sa lana ug lab-as nga dill.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 199 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 81 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 6 g |