Sa Griyego: σούπα τραχανά, gipahayag SOO-pah trah-hah-NAH
Ang Trahanas usa ka paborito nga pasta sa Griyego ug kini nga sabaw usa ka paborito sa mga panimalay sa Gresya sa tibuok nasud. Kini nga bersyon sa sabaw naggikan sa Andros, usa ka isla sa Cyclades. Ang mga trahana adunay duha ka bersiyon - matam-is (gatas) ug maas (gihimo uban sa yogurt o sour traditional buttermilk ) ug gigamit sa pagtilaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa sa tam-is o asukar nga trahanas pasta (o peperini o acini pasta alang sa usa ka mas tam-is nga pagtilaw)
- 5 ka tasang tubig
- 1 karne sa baka bouillon
- 6 ounces sa
- feta cheese , nahugno
- 1/2 nga tasa sa tibuok gatas
- 2 mga hiwa sa pan, giputol ug giputol sa mga cubes
- 1 ka kutsara sa
- mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang pasta, tubig, ug bouillon cube sa usa ka kolon ug dad-a sa usa ka hubag. Sa diha nga kini magsugod sa paglata, pagkunhod sa kainit ug pagkalaya sulod sa 17 ka minutos, usahay mag-agda sa usa ka kahoy nga kutsara aron malikayan ang pag-ali sa kolon.
- Samtang nagakusokuso, gamita nga gamay ang tinapay sa mantikilya aron makahimo og mga crouton.
- Idugang ang gatas ug ang nahugno nga keso sa sabaw, ug pagpalihok. Magluto 3 minutos pa ug kuhaon gikan sa kainit. Tugoti nga mopahulay sa 5 minutos.
- Pag-alagad uban sa mga crouton.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 307 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 49 mg |
| Sodium | 790 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 13 g |