Ang Brandy Butter mao ang hingpit nga pagduyog sa Mince Pie s ug Christmas Pudding. Ang resipe sa Brandy Butter sayon kaayo ug dali dili nimo kini mapalit gikan sa usa ka tindahan pag-usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 oz / 100g soft, unsalted butter
- 8 oz / 225g icing sugar
- 3 - 5 tbsp brandy o Cognac
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang humok nga mantekilya ngadto sa usa ka dako nga panaksan nga panaksan. Pukpok sa electric hand whisk hangtud sa kahayag ug creamy.
- Idugang ang icing sugar ug gibunalan pag-usab hangtud nga ang tanan nga mga asukar nga gilakip.
- Idugang ang brandy o Cognac sa pagtilaw ug pagpalihok sa maayo. Kon imong idugang ang sobra ka brandy ang sinagol mahimong magpatumba. Kon kini mahitabo, ayaw kabalaka, pagdugang lang og sugar sa asukal hangtud nga ang sagol nga nagbugkos.
- Ibutang ang mantekilya ngadto sa usa ka sud nga serbisiyo, tabunan ug tipunon sa fridge hangtud nga gikinahanglan.
Ang mantikilya mahimo nga 5 ka adlaw nga abante ug gibutang sa fridge.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 314 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |