Kining simple nga basa nga cooker recipe mao ang kombinasyon sa ground beef, uhong, ug usa ka lami nga sour cream nga sarsa. Pag-alagad niining sayon nga kan-on uban sa humay o yano nga buttered noodles ug steamed broccoli o green beans.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ngadto sa 2 ka libra ang gibaligya nga karne sa yuta
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 gamay nga mahimo nga hiwa nga mga uhong, gihumol
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1 1/2 ka copa
- karne sa baka
- 3 ka kutsara nga tomato paste
- 1 1/2 ka tasa sour cream nga sinaktan sa 4 ka kutsara nga tanan nga katuyoan nga harina
- Salt ug bag-o nga itom nga pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Brown nga karneng baka diha sa dako nga kaw-it o pan nga pan; idugang ang mga sibuyas, ahos, ug mga uhong. Magluto hangtud nga sibuyas nga bulawan nga brown, kanunay nga pagpadasig.
- Ibutang ang sinagol nga karne sa hinay nga cooker ug pagpalihok sa karne sa karne ug tomato paste.
- Pagtabon ug magluto sa Low 6 ngadto sa 8 ka oras.
- Pag-agas sa sour cream ug harina nga gisagol sa katapusang 45 ka minuto sa oras sa pagluto.
- Tilawi ug idugang ang asin ug bag-o nga itom nga pepper.
- Pag-alagad sa mainit nga buttered noodles, o pag-alagad sa mainit nga linuto nga bugas.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 321 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 88 mg |
| Sodium | 438 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 32 g |