Kini nga dugang nga sayon nga resipe alang sa karne nga stroganoff naggamit sa leftover nga sinugba nga karne, sibuyas nga sibuyas nga sibuyas, mga uhong, cream nga uhong sa uhong ug sour cream.
Ang stroganoff usa ka maayo kaayo nga paagi sa paggamit sa mga leftover nga sinugba nga karne. Mobati nga gawasnon sa paggamit sa nahibilin nga baboy loin nga sinugba sa resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 ka copa nga gisudlan sa leftover
- inihaw nga karne
- 1 mahimo (10 3/4 oz) nga cream sa torta nga uhong
- 1 sobre nga beefy sibuyas nga sabaw (uga nga mix)
- 1 lata o garapon (4 oz) nga ginunting nga mga uhong
- 1/2 to 3/4 cup cream o tunga ug tunga
- 1 o 2 tablespoons sour cream, kon gusto
- Salt ug pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol gawas sa cream ug sour cream sa slow cooker.
- Tabuni ug magluto sa ubos sulod sa 4 ngadto sa 6 ka oras.
- Idugang ang cream ug sour cream, kon gamiton, ug magluto sulod sa 10 minutos. Tilawi ug dugangi ang asin ug paminta, kon gikinahanglan. Sulud sa sinagol sa usa ka tubig o karne sa baka, kon gikinahanglan.
Pag-alagad sa stroganoff sa itlog nga noodles , pasta, o kan-on. Idugang ang steamed broccoli o asparagus spears, kon gusto.
Nag-alagad 4.
Mahimo Ka Usab
Sayon nga Ground Beef Stroganoff
Crock Pot Beef Stroganoff Sa Sour Cream
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 192 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodium | 177 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 6 g |