Ang Sigara boregi usa ka turok nga tabako nga gama sa savory pastry nga gama sa feta cheese ug phyllo dough. Kini nga fried pastry hingpit nga adunay kape o usa ka baso nga alak, apan mahimong kan-on ingon nga usa ka appetizer o pan nga pinggan . Kini kasagarang makita sa usa ka mezze (appetizer) platter.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pakete / 8 ounces phyllo minasa (nalumos gikan sa frozen)
- 1 pound feta cheese
- 1/2 tasa nga parsley (tinadtad nga presko)
- 1 itlog
- 1 ka copa nga lana sa oliba (kapin kon gikinahanglan alang sa pagprito)
- 4 ka kutsara nga unsalted butter (natunaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka panagsagol nga panaksan , tapnaa ang keso sa feta , itlog, ug parsley. Hinumdomi nga kini labing maayo nga nahimo uban sa usa ka kakha, naghugpong sa feta nga keso.
Idugang ang lana sa usa ka dako nga kolon o lawom nga kaldero ug ipain kini sa 350 degrees F.
Samtang ang langis gipainit, kuhaa ang minasa sa phyllo gikan sa refrigerator. Siguroha nga adunay usa ka dampi nga tualya sa kamot aron pagtabon sa phyllo nga wala ka magtrabaho kauban. Ang duga sa Phyllo dali nga madunot kon wala mabutyag.
Pagdala og usa ka panid sa phyllo ug putlon kini sa ikaupat nga bahin. Ang matag piraso kinahanglan nga mga 4 x 8 pulgada. I-brush ang matag piraso sa nangatunaw nga mantekilya. Ibutang ang mahitungod sa 1 tablespoon sa keso sagol nga sa base sa minasa nga luna ug roll sa. Pag-seal pinaagi sa pagdugang og gamay nga natunaw nga mantekilya . Balika ang nabilin nga nahibilin nga phyllo, mantikilya ug keso.
Pagripa sa mga 2 ka pulgada nga lana alang sa 2-4 ka minuto, o hangtud nga bulawan nga brown. Gamita sa usa ka sieve aron kuhaon gikan sa lana ug ilabay sa usa ka papel nga tualya. Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 537 |
| Total Fat | 47 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 25 g |
| Cholesterol | 92 mg |
| Sodium | 673 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 11 g |