Kining bag-o nga Korean scallion side sagad nga gisilbihan kauban sa sinugba nga karne ug seafood dishes sa Korean nga mga restawran. Mahimo nimong idugang kini sa imong mga wrapper o ibutang lamang kini isip laing pan nga lutoon o salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 scallions (hinay-hinay nga gihinay-hinay ngadto sa pino nga mga strips)
- 2 tsp
- lana sa lana
- 2 tbsp
- asukar
- 2 tbsp nga suka nga suka
- 2 tsp Kochukaru (Korean chili powder)
- Pinch nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghumol sa mga scallion sa bugnaw kaayo nga tubig sulod sa 10 minutos aron sila adunay usa ka maayo nga kal-ang.
- Hugasi ang mga scallions.
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol nga mga sagol uban sa mga scallions.
- Panahon sa asin sa pagtilaw.
- Mag-alagad uban sa sinugba nga isda, karne o pork dishes.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 53 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 116 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |