Kini nga resipe sa vino yano, apan lamian. Pag-alagad niini nga mga chops nga adunay giluto nga mga utanon alang sa hingpit nga pagkaon. Kini nga resipe mao ang sulundon alang sa mga espesyal nga okasyon, apan mahimo nga andam sa madali ug dali nga igo alang sa usa ka paniudto sa usa ka semana. Siguroha nga ang mga chops parehas ang porma ug gidak-on aron mapadali ang proseso.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 veal chops, mga 1 1/2 ka pulgada ang gibag-on
- 3 ka kutsara / 45 mL nga extra virgin olive oil
- 2 teaspoons / 10 mL nga bag-ong thyme, tinadtad
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Preheat grill alang sa medium-high heat.
2. Mga kolor sa kapa nga adunay lana, asin, pepper, ug thyme. Ibutang ang veal sa grill ug magluto alang sa mga 7-8 ka minuto sa matag kilid, o hangtud nga kini makaabot sa gitinguha nga doneness.
4. Kuhaa ang mga chops gikan sa grill ug tugoti sila nga magpahulay sulod sa 5 o minutos nga gitabonan sa aluminum foil. Pag-alagad uban sa imong paborito nga mga pinggan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 544 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 238 mg |
| Sodium | 376 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 63 g |