Tanan nga Vinaigrette Recipe
Ang kini nga herbed vinaigrette recipe mao ang laing sayon nga kalainan sa basehan nga formula sa vinaigrette. Mahimo kini nga giandam uban sa bisan usa sa usa ka gidaghanon sa mga uga nga mga hilba lakip ang thyme , marjoram, basil, chives o tarragon. O, sulayi paggamit ang ½ tsp sa Herbes de Provence .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 tasa Salad nga lana (tan-awa ang nota)
- 1/4 tasa White vinegar sa alak
- 1 ka kutsara nga Dijon mustard
- 2 tablespoon parsley (tinadtad)
- 1/2 ka kutsara nga Dried herbs (bisan thyme, marjoram, basil, chives, o tarragon)
- Dash asin (pagtilaw)
- Dash white pepper (sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mustard ug suka sa usa ka baso o sa panaksan nga panaksan nga puthaw ug palitok kini sa kadali.
- Ibutang ang sangkap sa mustasa-suka uban sa lana, mga utanon, ug mga panimpla sa usa ka blender ug isagol sulod sa mga 10 ka segundo o hangtud nga bug-os nga gihiusa.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka panaksan nga salamin ug ibutang sa 30 ka minutos aron ang mga lami niini matunaw. Hatagi ang pagsul-ob og maayong whisk sa dili pa mag-alagad.
Mubo nga sulat: Ang bisan unsang lana nga gimarkahan nga "lana sa utanon" o "salad oil" maayo alang niining batakang resipe.
Mahimo usab nimo gamiton ang bisan unsa nga kahayag, neutral-flavored oil sama sa safflower, canola o soybean oil.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 187 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 43 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |