Kining dali nga Asian-inspired nga homemade vegan sesame vinaigrette salad dressing recipe gihimo uban sa sesame oil, soy sauce, apple cider vin ug Dijon mustard.
Mahimo nimo kining personal nga sesame nga pagsul-ob pinaagi sa pagdugang sa usa ka paghikap sa powdered o presko nga ginger, matumog nga minced dried shiitake nga mga uhong o bisan gamay nga miso.
Kung gusto ka sa Asian dressing vinaigrette o mustardy vinaigrettes, sulayi kining dali ug sayon nga homemade vegan salad dressing recipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga lana sa lana
- 3 ka kutsara nga soy sauce
- 3 ka kutsara nga dijon mustard
- 3/4 nga copa nga apple cider vinegar
- 2 1/2 nga mga lana sa utanon nga lana (o olibo o lain nga neutral-flavored salad oil)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdugtong o pag-duyog sa tanan nga mga sagol gawas sa utanon o lana sa oliba. Hinay-hinay idugang ang utanon o lana sa oliba, paghumpay aron ilakip.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka botelya nga botelya ug siguroha ang pag-uyog pag-ayo sa dili pa mag-alagad o magamit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 191 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 120 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |