Ang ahos ug usa ka tinadtad nga shallot makadugang sa lami niini nga tasty sour cream gravy. Pag-alagad sa gravy sa sliced pork loin o chops, o pag-alagad niini uban sa fried chicken o meatloaf.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 shallot (pinahumok nga minced, o pipila ka kutsara nga minced red sibuyas)
- 1 clove nga ahos (minced)
- 4 ka kutsara nga harina
- 1 1/2 ka kutsara nga sabaw sa manok
- 8 ounces nga sour cream
- Asin ug pepper (sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium saucepan, matunaw ang mantekilya sa medium-low heat.
- Idugang ang mga shallots ug ahos ug magluto, stirring, alang sa mga 2 ka minutos, hangtud nga mga shallots mga linghod. Pag-agos sa harina hangtud nga maayo ang sagol.
- Idugang ang sabaw sa manok ug ipadayon ang pagluto, pagpalihok, hangtud sa bubbly ug thickened.
- Pag-agos sa sour cream ug pagluto, pagpalihok, hangtud nga ang gravy init ug magsugod sa pagkalaya. Ayaw paglubog.
- Kuhaa gikan sa init ug idugang ang asin ug paminta, aron makatilaw.
Mahimo Ka Usab
Talagsaong Gravy - Walay Droga
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 232 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 481 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |