Ang Bazooka Joe matam-is kaayo sa unsa kini nga paminawon: nga ang bubblegum nga imong nahimo isip usa ka nating kanding sa usa ka butang nga sama sa 3 cents usa ka piraso ug kini nagpadayon hangtud sa kahangturan, nagpatunghag dagkong mga bula, ug ikaw adunay usa ka panagsangka aron makita kung kinsa ang makapangusap ug labing bula. Oo, kanang usa.
Gipahinumduman ko niini nga shooter sa una, tam-is nga lami ni Bazooka Joe. Ang usa ka suliran nga tingali imong makita mao ang pagpangita sa liqueur sa saging, apan ang kadaghanan sa mga tindahan sa bino kinahanglan adunay usa ka kapilian. 99 Ang mga saging ang labing popular nga brand.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 onsa
- Irish cream liqueur
- 1/2 onsa
- banana liqueur
- 1/2 onsa
- asul nga curacao liqueur
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap sa cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Gikan sa usa ka shot glass .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 108 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |