Ang mga green salsas halos kanunay nga mas malumo kaysa pula nga salsas. Ang nag-unang kalainan tali sa regular salsa ug salsa verde mao nga ang tomatillos gigamit imbis nga pula nga tamates. Tungod sa mga tomatillos, ang salsa verde adunay usa ka tangy, zesty nga palami uban sa kahiladman nga mga lami sa sinangag nga berdeng mga chile ug mga sibuyas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 12-15 nga mga tomato, gipagawas nga mga husks, gibahin
- 5 ka cloves nga ahos
- 1 medium white or yellow sibuyas, panit gikuha, coarsely tinadtad
- 1 hugpong nga cilantro
- 1 ka asin nga asin
- 1 teaspoon nga lana sa utanon
- Samtang, ang mga binhi gikuha
- 3 dako
- lunhaw nga mga chile , (sama sa Poblano, Ancho, Anaheim o Hatch) nga giasal ug mga panit gikuha
- 1 ka kutsara nga lime juice
Unsaon sa Paghimo Niini
Idugang ang mga sibuyas, jalepeno ug tomatillos ngadto sa usa ka processor sa pagkaon ug pulso 4-5 ka beses. Idugang sa nahabilin nga mga sangkap ug pulso hangtud nga gitinguha nga husto.
Ang Salsa verde mahimo dayon nga pag-alagad, apan mas maayo kon kini magalingkod sa refrigerator sa usa ka gabii aron ang mga lamion mawala.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 751 |
| Total Fat | 58 g |
| Tulas nga Tambok | 22 g |
| Unsaturated Fat | 28 g |
| Cholesterol | 132 mg |
| Sodium | 1,872 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 38 g |