Kini nga mga steak sa Salisbury giporma, gilamoy dayon nag-alagad sa usa ka sayon nga tusong uhong nga adunay gamay nga pula nga bino.
Tan-awa usab
Ang Skillet Salisbury Steak uban sa Mushrooms ug Sibya nga Sagol Mix
Gipahid sa Hamburger Steak uban sa Gravy
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka libra nga karne sa yuta
- 2 ka kutsarang grated sibuyas
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga mga dahon sa marjoram, nahugno
- 1/8 ka kutsara nga pepper
- 1 sobre nga tibud sa gravy mix
- 1 mahimo (3 ngadto sa 4 onsa) nga ginunting nga uhong, gihumol
- 2 ka kutsarang red wine, opsyonal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka dako nga panaksan nagsagol sa yuta nga karne, grated sibuyas, asin, marjoram, ug pepper; Mix maayo.
- Bahina ang karne ngadto sa 6 ka bahin; porma sa oval patties mahitungod sa 3/4-pulgada baga.
- Si Broil Salisbury steak 3 ka pulgada gikan sa kainit sulod sa 3 ngadto sa 4 ka minuto; liko ug ilabay ang pikas bahin sa Salisbury steak sulod sa mga 4 minutos, o hangtud nga mahimo sumala sa gusto.
- Pag-andam sa gravy mix ingon nga package direct.
- Pag-agay sa mga uhong ug bino, kon gamiton. Pag-init.
- Ibubo ang gravy sa Salisbury steak patties ug mag-alagad uban sa patatas.
Dugang nga mga Resipe
Nagluto Hamburger Steak uban sa Gravy
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 374 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 104 mg |
| Sodium | 1,574 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 36 g |