Ania ang laing lami nga rotisserie chicken recipe nga imong sulayan. Ang tam-is nga sarsa ang naghatag niini nga pinggan nga tinuod nga palami sa Hawaii. Mahimo nimong serbisyuhan kini nga may sinugba nga mga utanon, sama sa kamote o utan nga kebab . Hingpit alang sa bisan unsang cookout, espesyal nga okasyon, o panihapon sa pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 3-pound / 1.3 kg nga fryer sa manok
- 1/3 nga tasa / 80 mL itom nga soy sauce
- 1/4 tasa / 60 mL juice nga apog
- 1/4 tasa / 60 mL dugos
- 3 ka kutsara / 45 mL brown sugar
- 3 ka cloves nga ahos, minced
- 2 tablespoons / 15 mL ketchup
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL Tabasco
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin sa dagat
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
- 1 teaspoon / 5 mL
- lana sa lana
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa tanan nga mga sagol gawas sa manok ug maayo ang pag-mix. Ipalain ang 1/3 sa sinagol ug sulud sa tibuok nawong sa manok sulod ug gawas. Kini labing maayo kon mahimo nimo ang kutob sa mahimo sa ilalum sa panit, ilabi na sa mga dughan. Ibutang ang manok sa rotisserie spit ug grill sa usa ka medium-ubos nga kainit sa grill uban sa usa ka drip pan sa ilalum sa manok. Human sa 20 minutos nga pagluto sa oras nga brush uban sa bahin sa pagpabilin sa mga sagol.
Pagbalikbalik human sa laing 20 minutos. Padayon sa paglata hangtud nga ang manok moabot sa internal nga temperatura nga 165 degrees sa daghang mga lugar, ilabi na ang dapit sa paa. Ang manok kinahanglan mokuha sa mga 1 1/2 ka oras aron magluto. Kuhaa gikan sa init ug himoa nga ang manok mopahulay sulod sa 10 minutos sa dili pa ang pagkulit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 984 |
| Total Fat | 47 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 18 g |
| Cholesterol | 285 mg |
| Sodium | 1,902 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 94 g |