Ang Abbey Cocktail naghimo sa usa ka maayo kaayo nga brunch cocktail ug mao ang mas komplikado nga bersyon sa usa ka Orange Blossom . Kini usa ka yano nga ilimnon nga mahimo apan ang mga puti nga bitters makadugang sa usa ka gamay nga patid sa ilimnon, nga mahimo mo nga ipasibo sa imong lami.
Ang Regan's Orange Bitters No. 6 mao ang hingpit nga kombinasyon sa imong paborito nga premium gin. Alang sa duga, ang presko mas maayo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- gin
- 1 1/2 ounces
- orange juice
- 2 dashes
- mga bitter sa orange
- Gidibuho:
- Maraschino cherry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan uban sa cherry.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 169 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |