Ang pipila sa pinakamaayo nga mga butang sa kinabuhi mao ang pinakayano ug kini ang kaso alang niini nga Lemon Cake cocktail. Ang resipe sayon kaayo, nagkinahanglan lamang og duha ka mga sangkap ug nagpakita sa usa sa labing inila nga mga liqueur sa krim sa merkado karon.
Ang RumChata mao ang bitoon sa pasundayag ug ang pagsagol sa Caribbean rum ug Wisconsin nga cream mahimong dali nga mahimong bag-o nga paborito. Niini nga sinagol nga ilimnon, kini gihugpong lamang sa luscious, matam-is nga lami sa limoncello ug nagsilbi sa mga bato.
Ang resulta mao ang usa ka maanindot, duga nga dessert cocktail nga adunay usa ka pahumot nga lemon ug igo nga katam-is sa pagtagbaw sa bisan unsang matam-is nga ngipon. Kini perpekto alang sa mga party dinner o sa bisan unsang panahon nga gusto nimo ang usa ka hinay nga sipping drink, low-proof drink sa mga minuto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka bahin nga RumChata Cream Liqueur
- 1 bahin
- limoncello
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Giporma nga usa ka daan nga bildo nga puno sa bag-ong yelo.
Recipe sa maayong kabubut-on: RumChata
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 527 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Carbohydrates | 74 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |