Kining sinugba nga cauliflower recipe usa ka maayong paagi sa pagtagamtam niining sustansiyadong utanon. Ang mga resipe sa cauliflower dili kasagaran mao ang labing kulbahinam nga mga pagkaon sa lamesa, apan kini nga mantikilya nga bersyon nga mantikilya ingon nga talagsaon ingon nga kini lamian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ulo cauliflower, gihugasan, gisul-ob, giputol ngadto sa 2-pulgada nga mga piraso
- 3 tbsp nga matunaw nga mantekilya
- Ang asin ug presko nga itom nga pepper sa lami
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Preheat hurno sa 400 ° F.
2. Sa usa ka panagsagol nga panaksan, ihulip ang cauliflower sa mantikilya nga magsul-ob sa bug-os, ug panahon nga madagayaon sa asin ug presko nga itom nga pepper.
3. Iapud-apod ang parehas sa usa ka pan nga hinay-hinay, ug ihawon sulod sa 35-45 ka minuto, hangtud nga ang mga lumbay malumo, ug ang mga sulud browned.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 86 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 43 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |