Kini nga frosting hingpit alang sa chocolate dairy-free cupcakes o vegan chocolate cake , alang sa mga hamtong ug mga bata. Mas gusto ko nga gamiton ang presko nga natural nga peanut butter (gusto nako ang lami), apan ayaw gamita ang bisan unsang matang sa natural nga peanut butter.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 8-onsa tubo soy cream cheese (sama sa Tofutti)
- 2 tasa nga peanut butter
- 4 ka tasang asukal sa confectioner
- Pagtapot sa asin sa dagat
- 1 teaspoon nga banilya
- 2 tablespoon soy gatas (dugang pa kon gikinahanglan)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka dako nga panaksan nga naggamit ginamit ang usa ka electric mixer sa kamot, mag-cream sa dahon sa wala nga dairy-free soy cream cheese ug natural nga creamy peanut butter hangtud nga maayo nga sagol.
- Sa hinay-hinay, dugangi ang asukal sa confectioner, una sa pagpitik sa ubos nga tulin nga pag-ayo hangtud nga ang asukal magkatap. Idugang ang asin sa dagat, banilya, ug soy gatas, ug gibunalan sa medium-speed setting hangtud nga ang sagol nga hapsay ug creamy.
- Pag-chill sa refrigerator sulod sa mga 10 ka minutos sa dili pa gamiton sa frost dairy-free nga cupcake o mga cake.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 159 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 88 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |