Ang Matcha Salt mahimong gamiton aron mapulihan ang regular nga asin sa daghang mga resipe. Mahimo kini gamiton nga kapuli sa regular nga asin sa daghang mga plato sa utanon, simple nga mga pagkaon sa dagat (sama sa linuto nga panadero o steamed fish) ug pinirito o linuto nga itlog. Dugang pa, ang matcha gipakita aron makunhoran ang mga carcinogens sa sinugba nga pula nga karne, ug ang Matcha Salt matam-is sama sa pagpanghugas sa karne.
Dugang sa talagsaong lami sa matcha green tea , ang Matcha Salt nagdugang sa usa ka natural, hayag nga lunhaw nga kolor sa mga pagkaon, nga naghimo niini nga usa ka talagsaon nga panimpla alang sa St. Patrick's Day o sa mga selebrasyon sa tingpamulak.
Pag-una sa Mix Matcha Salt ug ibutang kini sa kamot alang sa seasoning kung gikinahanglan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga asin sa dagat
- 1/2 teaspoon matcha
- green tea powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Himua nga maayo ang matcha ug asin.
- Gamita ang dash sa Matcha Salt isip usa ka rub para sa mga karne nga gigamit o gamiton kini sa panahon sa mga utanon, pagkaing-dagat, itlog o uban pang mga pagkaon.
- Tipigi ang nahibilin sa usa ka sudlanan sa hangin ug gamiton kon gikinahanglan. Nagpadayon sulod sa unom ka bulan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 0 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 388 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |