Ang "Brotgewürz" usa ka sagol sa pan nga spice nga kanunay gihisgutan sa mga recipes sa tinapay sa Germany . Kini kanunay nga gigamit sa habagatang Alemanya , Austria, ug Switzerland, ingon man sa South Tyrol.
Ang kadaghanan niini nga mga panakot giisip nga mga paghulma sa pagtunaw, bisan pa ang kadaghanan sa tinapay sa amihanang Germany wala niini nga matang sa spice sa tinapay o sa tibuok nga mga liso sa caraway, nga popular kaayo sa habagatan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 ka kutsara nga binhi nga binhi
- 3 ka kutsara
- anise nga binhi
- 3 ka kutsara
- fennel binhi
- 1 ka kutsara nga coriander (tibuok)
- Mahimong gamiton: 1 ngadto sa 2 ka teaspoons nga fenugreek (o matam-is nga trefoil, allspice, o kardamom)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Galinga ang tanan nga binhi sa usa ka limpyo nga kape sa kape o uban sa usa ka mortar ug pestle. Tipigi ang uban pang mga panakot sa mangitngit, uga nga lugar sa balay. Kung gusto nimo, hinoon maghiusa ang tibuok nga mga liso.
- Paggamit sa 1 ngadto sa 3 ka teaspoons sa timpla sa panimpla matag pan.
Gigamit kini nga resipe: Schwarzwälder Kruste .
Tan-awa ang dugang kasayuran mahitungod sa "Brotgewürz"
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 17 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |