Ang paghimo sa hilaw nga chai nga imong padulong sa blender sa usa ka regular nga basehan. Ang kombinasyon sa luy-a, mga panakot ug mga dato nga gatas sa gatas makatagbaw, makatagbaw ug makadula sa usa ka halandumon nga impresyon. Kung wala nimo ang tanan nga mga panakot, dali ka nga makahulip sa mga panakot sa yuta bisan pa kini makahimo sa pag-inom nga us aka gamay. Tingali gusto nimo nga masuhop ang mga nut nga una pa.
Kini nga resipe sa chai nga Indian nga chaie libre nga caffeine, vegan , ug angay alang sa hilaw nga pagkaon sa pagkaon .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka tasang tubig
- 1 1/2 ka tasa mga walnuts, mga almendras o uban pang mga nut
- 4 cinnamon sticks o 1 teaspoon nga cinnamon
- 2 ka kutsarang green nga cardamom pod o 1 ka kutsarita nga yuta nga kardamom
- 1/2 ka kutsaritang bug-os nga cloves o 1/4 ka kutsara nga yuta nga cloves
- 1/4 ka kutsaritang itom nga itom nga peppercorns o pinch fresh ground pepper
- 1/2 ka tasa nga hiwa nga ginger
- 1/4 nga kopa
- agave nectar sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Ibutang ang tanan nga mga sangkap gawas sa agave nectar sa usa ka blender ug magkombinar sa high speed sulod sa 30 hangtud 40 segundos o hangtud nga ang mga almendras bug-os nga yuta. Ibubo ang sinagol pinaagi sa usa ka pino nga panyo o cheesecloth.
Hugasi ang blender ug ibubo ang gibubo nga gatas sa gatas ngadto niini. Idugang ang agave nectar, kombinasyon sulod sa pipila ka mga segundo, pagtilaw ug pag-adjust sa bisan unsa nga mga lami o pagpahimuot sa imong gusto sa dili pa mag-alagad.
Malingaw sa imong hilaw nga pagkaon chai latte!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 323 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 8 g |