Tingali ang akong paboritong dessert, ang Ras Malai mao ang mga dumplings nga gama gikan sa cottage o riccotta nga keso nga natumog sa gipakatam-is, gipatubo nga gatas nga delicately flavored sa cardamom. Pag-alagad kini nga chilled ug garnished uban sa slivers sa uga nga bunga.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Paneer nga gihimo gikan sa 1 litro sa gatas (resipe sa ubos)
- 1-litro nga full cream / tibuok gatas
- 1/2 nga tasa nga asukar
- 1 ka kutsara nga cardamom powder
- 4 ka tasang tubig
- 1 tasa
- asukar
- 1/2 nga tasa nga hinay-hinay
- almond o pistachios
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sagolan ang tubig ug 1 ka copa nga asukar sa usa ka pan ug hubag hangtud nga ang tanan nga asukar matunaw. Kuhaa ang kalayo ug ipalayo ang syrup.
- Pag-ampo sa Paneer ( Unsaon paghimo sa Paneer ) sa usa ka pinggan hangtud nga hapsay kaayo. Ibutang sa mga bola nga gamay nga gamay kay sa gidak-on sa usa ka Walnut ug mag-ulay nga gamay sa tunga.
- Sa diha nga gihimo ang mga Paneer nga mga bola, ipainit pag-usab ang syrup sa pagpabukal, dayon paglukso ug hinayhinay nga mahulog sa mga bola sa Paneer. Magluto sulod sa 10 minutos. Likayi ang kalayo.
- Sa laing pan lutoon ang 1 litro sa full cream milk nga adunay 1/2 nga tasa sa asukar, hangtud nga mapun-an / mub-ot ngadto sa 75 porsyento sa orihinal nga volume niini. Kuhaa ang kalayo, dugangi ang powder sa cardamom ug maayo ang pag-mix.
- Idugang ang syrup nga hinay-hinay nga mga bola sa paneer (human sa pag-draining) sa gatas nga sagol ug chill sa pipila ka oras.
- Sa wala pa ang pag-alagad, pagdayandayan uban sa slivers sa uga nga bunga.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 653 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 47 mg |
| Sodium | 194 mg |
| Carbohydrates | 99 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 17 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)