Kining Parmesan nga sinugba nga cauliflower usa ka labing maayo nga paagi sa pagtagamtam sa presko nga cauliflower. Ang cauliflower gibutangan og usa ka lami nga sagol nga ahos ug keso sa Parmesan ug dayon kini giasal ngadto sa pagkahingpit.
Pag-alagad niining dali nga cauliflower ingon nga usa ka pan sa panit uban sa usa ka adlaw-adlaw nga pagkaon o usa ka holiday nga panihapon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 gamay ngadto sa medium nga ulo sa cauliflower, guntinga ngadto sa mga bulak (mga 6 ka copa nga cauliflower floret)
- 2 teaspoons nahugno ahos
- 4 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 1 teaspoon kosher asin
- 1/2 ka kutsara nga bag-o nga itom nga pepper
- 1/2 nga tasa nga bag-ong pino nga Parmesan nga keso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat hurno sa 425 ° F (220 ° C / Gas 7).
- Pagsunud sa usa ka dako nga pan nga linuto sa pan uban ang foil; spray og lightly sa spray sa pagluto.
- Diha sa usa ka dako nga panaksan o pagkaon nga bag nga nagtipig sa mga bulak nga cauliflower nga adunay lana sa oliba, ahos, asin ug pepper, ug keso sa Parmesan.
- Ipakatap ang cauliflower sa giandam nga baking pan.
- Ipaputol sulod sa 25 ngadto sa 30 minutos, pagbalhin sa matag 10 minutos, o hangtud nga ang cauliflower lamian ug gaan nga browned.
Mahimo Ka Usab
Ang sinugba nga Cauliflower nga may Cheddar Sauce
Cauliflower nga May Sake nga Keso
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 9 mg |
| Sodium | 827 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 7 g |