Kining lamian nga sabaw usa ka lamian nga kombinasyon sa mga patatas, spinach, ug nasud ham sa usa ka creamy sabaw. Ang ham nga hamon usa ka matang sa ham nga sagad nga "uga nga giayo" ug tigulang. Sayon nga pangitaon sa Southern US, apan kung dili nimo kini makita, gamita ang sangkap nga diced ham sa resipe.
Ang fennel naghatag sa sabaw sa patatas sa usa ka dugang nga pagsabwag sa palami, ug kini igo nga igong usa ka sabaw sa panihapon. Pag-alagad sa niini nga sabaw uban sa cornbread o crusty roll ug usa ka tossed salad alang sa usa ka makatagbaw nga kalan-on sa pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 sibuyas, gisintang
- 1 fennel nga bombilya, giputol, gisagol
- 1 rib nga celery, diced
- 1 clove nga ahos, diced
- 2 tablespoons nga harina
- 3 ka tasa nga manok sabaw
- 3/4 nga kopa nga gisagol nga ham nga nasud
- 2 ka medium nga patatas, dughit, mga 2 ka tasang
- 1 tasa nga lab-as nga tinadtad nga spinach o escarole
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga dahon
- 1/2 ka asin, o sa pagtilaw
- 1/4 ka kutsara nga presko nga itom nga pepper
- 1 tasa nga bug-at nga cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang mantekilya sa usa ka dako, bug-at nga kaldero sa medium-low heat. Add diced sibuyas, fennel, ug celery. Magluto, magsagol, hangtud nga ang mga utanon linghod. Idugang ang ahos ug magluto sulod sa 1 ka minutos.
- Pag-agas sa harina ngadto sa mantikilya ug mga utanon ug pagkalutaw hangtud nga maayo ang pagsagol. Idugang ang sabaw sa manok, ham, patatas, spinach, ug thyme. Padayon sa pagluto, pagpalihok, hangtud nga matig-a.
- Tabuni ang kalaha ug magluto sulod sa mga 10 minutos, o hangtud nga ang mga patatas malomo. Pag-agay sa bug-at nga cream ug idugang ang asin ug pepper, aron makatilaw. Pag-init.
Mahimo Ka Usab
Sausage ug Potato Soup Sa Kale
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 552 |
| Total Fat | 35 g |
| Tulas nga Tambok | 20 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 95 mg |
| Sodium | 1,356 mg |
| Carbohydrates | 52 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 13 g |