Kini usa ka talagsaong resipe alang sa sarsa sa steak. Ang labing maayo nga parte sa paghimo sa imong kaugalingon nga steak sauces mao nga mahimo ka mag-adjust sa mga sangkap nga imong gusto. Nahinumdom nga kini nga resipe naghimo sa usa ka gamay, mao nga ang duha ka bahin o bisan sa quarter kinahanglan ang resipe. Pag-alagad sa sarsa sa mainit nga temperatura o sa temperatura sa lawak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka tasang ketchup
- 1/2 nga tasa nga sibuyas (us aka mga tinadtad nga tinadtad)
- 1 ka dako nga clove nga ahos (gipusgahan)
- 1/4 tasa nga tubig
- 1/4 nga kopa
- Salsahan sa Worcestershire
- 1/4 tasa nga lemon juice
- 1/4 tasa puti nga suka
- 2 ka kutsara
- soy sauce
- 2 ka kutsara
- brown sugar
- 1 ka kutsara
- mustard
- 1 pinch asin
- 1 pinch black pepper
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat 2 tablespoons / 30 mL. lana sa oliba sa pan. Idugang ang mga sibuyas ug magluto sulod sa 3 ngadto sa 4 ka minutos sa kainit nga kainit. Ayaw og brown nga mga sibuyas, yano nga singot kini. Kinahanglan nga kini nga translucent sa panagway. Sunod, idugang ang dugmokon nga ahos ug sagwa sulod sa 15 segundos. Ibutang ang nahabilin nga mga sangkap sa saucepan ug simmer sa ubos, nga gibuksan alang sa 20 ngadto sa 25 minutos, o hangtud nga kini moabut sa usa ka thickened pagkamakanunayon. Pag-agda usahay.
- Kuhaa gikan sa init ug pasagdi ang bugnaw nga sarsa. Magtanom aron mawagtang ang sibuyas ug ahos. Gamita dayon. Kon nag-una sa panahon, ibutang lamang sa usa ka tibud o plastik nga lalin nga sudlanan hangtud sa 1 ka semana human sa pasiuna nga pagpangandam.
- Aron magamit, pag-alagad lang sa kilid sa bisan unsang matang sa karne sa karne .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 23 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 131 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |