Kini nga quatre quarts nga resipe sa pan nga naghimo sa usa ka malumo nga tinapay, ug naghimo sa gamay, moist nga mga mumho nga naghugpong nga maayo alang sa sayon nga pag-ihaw ug pag-alagad. Kini ang klasikong bersyon sa French pound cake, nga gamiton lamang ang usa ka paghikap sa banilya alang sa maliputon nga palami. Mobati nga gawasnon nga isablig ang tinadtad nga mga nuts ug uga nga prutas ngadto sa batter alang sa imong kaugalingong lamian, resipe nga pirma sa pirma.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka dako nga itlog, gibulag
- ¾ tasa nga granulated sugar
- ¾ tasang salted butter
- 1 teaspoon vanilla extract
- 1 ¼ ka tasa nga tibuok nga harina
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat hurno sa 350 degrees. Mantikilya ang usa ka 10-inch bundt cake pan ug ibutang. Pukpoka ang mga puti nga itlog hangtud nga matig-a, ang mga glossy nga mga taytay maporma. Sa usa ka linain nga panaksan, maghiusa ang mga itlog nga yolks, asukar, mantikilya, ug vanilla. Pag-agos sa banilya ug harina, ug unya pag-ayo pilo ang puti nga itlog ngadto sa batter. Pagpanihapon sa batter ngadto sa giandam nga kaldero ug pagluto sulod sa 45-50 minutos, hangtud nga nahuman ang mga pagsulay. Himoa nga pabugnawan ang kalaha sa kalaha sulod sa kalaha sulod sa 10 ka minutos, hinayhinay nga pahuyangon kini, ug dayon ibalhin ang cake ngadto sa wire rack aron makompleto ang pagpabugnaw.
Kini nga classic nga quatre quarts cake recipe naghimo sa 10 ka pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 256 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 127 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |