Ang Beef Consommé usa ka kinasingkasing, sabaw nga sabaw. Alang sa labing maayo nga palami, gamita ang sapi nga ginama sa balay. Sa usa ka pinch, mahimo nimo gamiton ang gipalit nga karne nga gipalit sa karne. Ang sprig sa thyme opsyonal apan nagdugang sa usa ka nindot nga herbal note.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsarang black peppercorns (nahugno)
- 4 itlog nga puti
- 4 mga itlog (nahugno)
- 3 R oma kamatis (quartered)
- 4 mga gusok nga celery (coarsely chopped)
- 1/2 lb premium ground beef (sirloin)
- 1 sprig thyme
- 2 teaspoons asin
- 6 ka tasa nga veal (o sapi nga stock)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ang whisk peppercorns, itlog puti, ug mga eggshells hangtud nga ang mga sagol nga mobalik foamy. Diha sa usa ka processor sa pagkaon, ang mga kamatis, celery, ug karne sa makaduha nga higayon.
- Gabunon ang stock sa veal o beef, ang sinagol sa utanon, ang mga itlog, thyme, ug asin sa usa ka dako nga stockpot ug dad-on ngadto sa usa ka hubag, kanunay nga pagpalihok.
- Pagpaubos sa kainit ug simmer, nga walay stirring, alang sa 30-40 ka minutos.
- Kuhaa gikan sa kainit ug palabihan pinaagi sa usa ka maayo nga mesh nga panakot nga adunay lut-od nga layer sa cheesecloth. Isalikway ang sulod sa sieve ug asin nga sabaw, kon gusto. Pag-alagad nga mainit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 104 mg |
| Sodium | 768 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 14 g |