Kini nga resipe alang sa pula nga mga liso ug bugas sayon kaayo, wala'y katarungan nga dili ibutang kini sa imong resipe sa buhaton nga listahan. Ang red beans magluto sa crock pot sa tibuok adlaw aron sa imong pagpauli, ang pulang beans ug humay halos nahuman. Hapit kini sayon sama sa pag-abli sa lata sa mga liso. Ang usa ka bukog sa ham o ham hocks pagluto uban sa mga beans sa tibook nga gabii nga makadugang sa usa ka smoky, porky pagkamaayo sa mga beans.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra pula nga batong kidney (gihugasan ug gihumol sa tibuok gabii)
- 5 ka cloves nga ahos (nahugno)
- 3 bay mga dahon
- 1 sa 2 ka kutsara nga panimpla sa Cajun (sama sa Tony Chachere's, sobra sa pagtilaw)
- 1 teaspoon kosher asin
- 1 teaspoon nga bag-o nga pepper
- 1 kilo nga pinaasa sausage (giputol)
- 2 tasang nagluto puti nga bugas
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang natumog nga mga liso sa kolon sa crock. Tabuni ang igo nga tubig aron matabonan ang usa ka pulgada sa mga liso. Idugang ang nahugno nga ahos, mga dahon sa bay, Cajun seasoning, asin ug pepper. Magluto sa taas alang sa adlaw, labing menos 8 ka oras.
2. Human sa 8 ka oras, pagtilaw sa mga liso ug pag-adjust sa seasonings. Pinaagi sa paggamit sa usa ka patatas masher, mash mahitungod sa 1/3 sa mga beans. Idugang ang aso nga sosis, ug magluto sulod sa 30 ka minuto. Kuhaa ang mga dahon sa bay, ug ibutang ang mga liso sa init nga kan-on.
More Soul Food Crockpot Recipes:
Southern-Style Pork Barbecue
Hinay nga Cooker Chicken uban sa Biskwit
Crockpot Black Eyed Peas ug Ham
Si Crockpot Meatloaf ni Betty
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 520 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 29 mg |
| Sodium | 646 mg |
| Carbohydrates | 80 g |
| Pagkaon sa Fiber | 12 g |
| Protein | 23 g |