Sa diha nga gisugo sa Dios ang pagbulag sa karne ug gatas, gihagit Niya kita sa pagpangita og mga paagi sa paglalang aron makakaon sa mga patatas nga may patatas nga karne. Kini nga resipe sa Scalloped Potatoes usa ka pagsulay. Mahimo nimong serbi kining Parve Scalloped Potatoes uban sa Panggang nga Chicken sa imong umaabot nga Sabado o sa holiday meal.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 ka dako nga sibuyas
- 1 1/2 ka tasang init nga tubig
- 3 ka kutsara nga margarine (natunaw)
- 3 ka kutsara nga harina (tanan nga katuyoan)
- 2 tablespoons parve chicken powder
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ngadto sa 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper (bag-o nga yuta)
- 8 ngadto sa 10 ka dagkong patatas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat oven ngadto sa 350 ° F (180 ° C).
- Panit ug sibuyas nga sibuyas. Pag-init og lana sa usa ka pan. Igisa ang mga sibuyas hangtud sa translucent. Kuhaa ang usa ka slotted cuchara ug ibutang.
- Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang init nga tubig, matunaw ang margarine, harina, sabaw, asin, ug pepper. Paggahin.
- Panit ug tipak nga patatas ngadto sa nipis nga mga rounds. Kung mahimo, gamita ang usa ka processor sa pagkaon.
- Paggiok og usa ka dako nga pinggan nga casserole. Sa pinggan, ibutang ang katunga sa mga sibuyas. Tabuni ang katunga sa mga patatas. Layer sa uban nga mga sibuyas ug ibabaw uban sa uban nga mga patatas.
- Ibubo ang sagol nga sarsa sa ibabaw. Isablig ang ibabaw gamit ang paprika.
- Magaluto, dili mahibal-an, sa 350 ° F (180 ° C) sulod sa 1 1/2 ka oras, o hangtud nga ang usa ka kutsilyo daling maputol pinaagi sa mga lut-od sa patatas ug ang tumoy sa pinggan maayo nga browned.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 40 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 164 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |