Ang namaligya nga mga rutabagas naghimo sa usa ka dako nga panakot sa bisan unsang karne o manok. Kini lamian sa patatas ug hamon o sa usa ka kalan-on.
Ang Rutabagas mas matam-is kay sa ilang suod nga paryente, ang turnip. Giisip sila nga usa ka karaan nga krus tali sa usa ka turnip ug usa ka cabbage.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 lbs rutabagas
- 2 teaspoons asin
- 1/3 nga tasa nga mantikilya
- 1/2 ka kutsara nga bag-o nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit rutabaga; putlon ngadto sa mga tipak.
- Ibutang ang mga chunks sa usa ka dako nga saucepan ug tabonan sa tubig.
- Idugang 1 ka teaspoon sa asin.
- Pagdala sa usa ka hubag; pagpakunhod sa kainit, pagtabon, ug pagkalaya sulod sa mga 25 ngadto sa 30 minutos o hangtud nga malomo.
- Pag-ilalom ug himoa nga sila mamala sa usa ka colander o sa pan uban sa top ajar.
- Si Mash ang rutabagas sa mantikilya, 1 ka asin nga asin, ug ang itom nga pepper.
Mga Tip sa Eksperto
Pakuhaa ang mashed rutabaga sa mga bag nga may storage nga freezer ug i-squeeze ang hangin kutob sa mahimo.
Freeze hangtud sa 12 ka bulan. Ipataas ang frozen nga minasa nga rutabaga sa usa ka saucepan sa medium-low heat. Magluto, kanunay nga pukawon, hangtud nga init ang rutabaga.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 161 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 27 mg |
| Sodium | 799 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 2 g |