Ang diced pepino makahimo niining maayo nga tinimplahan nga patatas salad nga tasty ug crunchy. Kini usa ka dako nga salad sa patatas nga dad-on ngadto sa usa ka potluck, o gamiton kini nga resipe alang sa cookout sa imong pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kilo nga pula nga panit nga patatas, gihan-ay ug giputol sa 1/2-pulgada nga cubes (panit kung gusto)
- 3
- hinay nga luto nga mga itlog , gipanitan ug tinadtad
- 1/2 tasa nga gisagol nga celery
- 1 medium nga cucumber, binhi nga gikuha, diced
- 1/4 nga tasa nga maayong pagkiskis sa pula nga sibuyas
- 3/4 sa 1 cup mayonnaise
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga dill relish o sweet pickle relish
- 1 ka kutsara nga halang nga kolor nga mustasa o imong paboritong gourmet mustard
- Salt ug pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga patatas sa usa ka dako nga saucepan ug tabonan sa salted tubig. Pagtabon sa kalaha ug dad-a ang mga patatas sa usa ka hubag. Bawasan ang kainit ngadto sa medium-low, ug magluto sulod sa mga 10 ngadto sa 15 ka minutos, o hangtud nga malampuson ang kakuyaw. Pag-ilalom ug pabugnawa ang bug-os.
- Gabunon ang patatas, itlog, celery, cucumber, ug sibuyas sa usa ka dako nga panaksan. Pag-agas sa 3/4 nga cup mayonnaise, ang relish, ug mustard. Idugang ang mayonnaise, kung gikinahanglan, sa pagtilaw.
- Idugang ang asin ug bag-o nga itom nga pepper, aron makatilaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 393 |
| Total Fat | 27 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 118 mg |
| Sodium | 395 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 7 g |