Kini nga mga Dumpling sa Masa naggamit sa yuta nga mais nga sagad gigamit sa paghimo sa mga tortillas aron sa paghimo sa mga dumplings nga hingpit alang sa pagdugang sa mga sabaw o stews nga adunay mga chiles sa kanila.
Mubo nga sulat: Ang typo nga misangpot sa mga resulta nga gisitar sa dili maayo nga pagrepaso napamatud-an!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2
- mga itlog
- 1/4 tasa nga mantekilya (natunaw, o lard, o lana sa utanon)
- 1 tasa masa nga harina
- 1/2 nga kutsarita nga baking soda
- 1/4 tasa nga buttermilk
Unsaon sa Paghimo Niini
- Alang sa ultra-light dumplings, ibulag ang mga itlog. Sa usa ka medium nga panaksan, isagol ang mga itlog nga mga itlog (o tibuok nga mga itlog kon dili kamo mobati sama sa pagbulag niini) ug ang nangatunaw nga mantekilya o lana. Pagpalihok sa masa. Isablig ang sinagol uban sa linuto sa kalaha ug ipapilit kini sa pagsagol sa tanan nga maayo. Idugang ang buttermilk ug pagpalihok aron makombinar.
- Sa usa ka dako nga panaksan, gamita ang usa ka dakong whisk aron mabuntog ang mga puti nga itlog hangtud nga kini mahumot ug naghupot sa humok nga mga taluktok (tan-awa Unsaon sa Pagpangitag mga Itlog sa Itlog dinhi ). Piloa kini ngadto sa minasa.
- Guntinga ang batter pinaagi sa mga tablespoonful ug palig-on ang matag bahin sa madali ug gaan ngadto sa bola.
- Idugang ang mga dumplings sa makanunayong simmering nga sabaw o sa usa ka kolon sa simmering salted tubig (alang sa pag-alagad sa stew o chili). Pagtabon ug magluto nga dili mogawas sa paglabaw sulod sa 10 ka minutos.
- Pag-alagad sa sabaw o sinugba, nga may usa ka bola o duha sa matag panaksan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 102 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 71 mg |
| Sodium | 143 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |