Kini nga barbecue dry rub spice mix gikan sa usa ka popular nga Texas nga restawran dako sa grilled steaks. Kini nga sagol igo alang sa 6 ka steak. Ang resipe dali nga gipadaghan aron ikaw makahimo sa usa ka batch nga magpadayon. Tipigi kini sa usa ka mabugnaw, ngitngit nga dapit sa usa ka sealed bottle nga botelya hangtud sa 1 ka bulan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 Tablespoons paprika
- 1/2 kutsarita nga curry powder
- 1 Tablespoon chili powder
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga mustasa
- 1 ka kutsarita nga tadyaw sa yuta
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1 teaspoon nga asukar
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga dahon sa thyme
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 teaspoon nga pepper pepper
- 1 ka kutsarita
- yuta nga cumin
Unsaon sa Paghimo Niini
Paghalad sa paprika , curry powder, chili powder, dry mustard , coriander , pepper, asukal, thyme , asin , cayenne, ug cumin. Guntinga ang pagputol sa karne sama sa T-bones, softloin, top sirloin ug top loin (strip). Ang pagluto o pag-ihaw 3 ngadto sa 4 ka pulgada gikan sa kainit 10 ngadto sa 13 minutos alang sa medium-talagsaon.
Resource Source: Dean Fearing, Chef, Ang Mansion sa Turtle Creek, Dallas, TX
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 20 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 46 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |