Kini nga resipe alang sa itlog nga sinudlan nga humay gisumiter sa usa ka magbabasa. Nag-alagad 4 - 5 ingon nga usa ka kilid nga pinggan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 itlog
- 2 ka kutsarang Asian nga lana sa lana
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 3 tasa nga nahabilin nga lutoon nga kan-on (200 g, 7 ka ons nga uga nga timbang sa dili pa lutoon)
- 100 gramo / 4 ka ons nga frozen nga mga mag (defrosted)
- 4 sibuyas nga sibuyas (berde nga mga sibuyas), maayong pagkabuhat nga tinadtad
- 100 gramo / 4 ka ons nga bean sprouts
- 1 ngadto sa 2 ka teaspoons nga soy sauce
- Gikan sa puti nga yuta, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pukpok ang itlog ug lana sa lana sa usa ka gamay nga panaksan.
2. Pag-init sa lana sa utanon sa usa ka dako nga pan nga frying. Sa diha nga ang lana mao ang shimmering ug hapit sa pagpanigarilyo sa pagdugang sa bugas ug stirry-fry alang sa 3 ngadto sa 4 ka minuto, hangtud sa hingpit nga naandan nga kainit pinaagi sa.
3. Idugang ang mga gisantes, sibuyas sa sibuyas ug mga sprouts . Pag-uswag sulod sa mga 3 ka minutos, palihok palihug ang bugas.
4. Panahon nga maayo ang soy sauce ug pepper, dayon itulod sa usa ka kilid sa pan.
Ibubo ang pinikpik nga itlog sa pikas bahin sa pan ug biya sulod sa mga 10 ka segundo.
6. Pinaagi sa paggamit sa chopstick , pagkutkot sa mga itlog aron mabuak kini ug dayon maglabay sa humay. Pag-uswag alang sa dugang nga minuto ug pag-alagad.
Mga Nota ni Cook: Ayaw paghatag og mga ekstra sama sa tinadtad nga ham o lutoon nga linuto.
Kini nga resipe gisumiter sa usa ka magbabasa, "Mama Choo Cha."
Dugang nga Fried Rice Recipes
Main Chinese Recipe File
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 532 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 42 mg |
| Sodium | 126 mg |
| Carbohydrates | 98 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 12 g |