Pag-alagad sa usa ka paniudto nga usa ka pinggan nga may usa ka salad ug mga biscuit alang sa usa ka lami nga pagkaon sa matag adlaw.
Kaugalingon nga Recipe: Penne Bake sa Ham ug Peas
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces mini penne pasta o elbow macaroni
- 12 ngadto sa 16 ka onsas nga aso ugouille sausage, hinay-hinay nga ginunting
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 nga kopa nga tinadtad pula o berde nga kampanilya nga paminta
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 tablespoons nga harina
- 1 1/2 ka gatas nga gatas
- 2 tasa nga ginagmay nga keso sa Cheddar
- 1 ka kutsarita
- Kalami sa Creole
- Salt ug pepper, aron makatilaw
- 1/2 ngadto sa 1 tasa nga humok nga pinong tinapay nga gibutang sa itlog nga 2 to 3 teaspoons nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto pasta pagsunod sa mga direksyon sa pakete; habwa, basaha, ug ilain.
- Sa usa ka dako nga saucepan o skillet, magluto ang andouille sausage nga adunay sibuyas ug kampanilya pepper hangtud nga ang mga sibuyas mga translucent. Kuhaa ang sagol nga sausage sa usa ka plato ug ibutang.
- Heat hurno sa 350 F. Mahayag nga mag-grease ang 2-quart casserole o spray nga dili spray sa pagluto.
- Matunaw 2 ka kutsara nga mantikilya sa samang kalan-on sa kainit nga kainit; pagkutaw sa harina hangtud nga sinagol. Sa hinay-hinay idugang ang gatas ug Creole seasoning. Magluto, kanunay nga pagpalihok, hangtud nga matig-a. Idugang ang keso ug pagkalutaw hangtud matunaw. Tilawi ug dugangi ang asin ug paminta, kon gikinahanglan. Pag-agos sa nahumos nga pasta ug sausage nga sagol. Cuchara ngadto sa giandam nga casserole. Isablig ang mga mumho sa tinapay ibabaw sa ibabaw sa casserole.
- Magaluto sulod sa 30 minutos, o hangtud sa ibabaw nga browned ug casserole bubbly.
Nag-alagad 5 hangtud 6.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 817 |
| Total Fat | 49 g |
| Tulas nga Tambok | 24 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 131 mg |
| Sodium | 1,349 mg |
| Carbohydrates | 57 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 36 g |