Kini nga cocktail hingpit alang sa tinuod nga mga adlaw nga wala'y mahimo kung ang usa ka bugnaw nga ilimnon. Hunahunaa ang Warm Old Old-fashion nga sama nga dako nga cocktail ingon nga classic nga Old-fashioned , nga nahimutang uban sa usa ka gamay nga mainit nga tubig ug usa ka maayong paagi sa pagtapos sa adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Si Mark bourbon whiskey sa Magbubuhat
- 3 dashes sa
- Angostura Bitters
- 1 sugar cube
- 1 orange slice
- 1
- Maraschino cherry
- Pagsabak sa
- club soda
- Gidibuho:
- orange nga panit
- Garnish: cherry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang usa ka sugar cube sa ubos sa usa ka karaang bildo ug idugang ang 3 ka dash sa Angostura bitter direkta sa sugar cube kutob sa mahimo.
- Pagdugang usa ka tipik nga orange, usa ka cherry, ug usa ka soda ug hingpit nga pagkalibut .
- Kuhaa ang mga salin sa bunga.
- Idugang ang 2 ounces sa Maker's Mark Bourbon ug ibutang sa mainit nga tubig.
- Gidani uban sa usa ka lab-as nga ihaw sa orange ug usa ka cherry.
Resipe sa maayong kabubut-on: Ang Magbubuhat ni Mark Bourbon Whiskey
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 247 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 630 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 2 g |