Ang isda sa dagat sa Chile mao ang puti nga isda nga puno sa omega-3 nga mga unsaturated oil, nga adunay usa ka talagsaon nga dagway sa panit, apan ang isda dili kaayo puno sa palami. Ang mga lana usab naghimo niini nga mas sayon nga magluto, tungod kay kini dili makapugong kon ang usa ka gamay nga sobra.
Ang bass sa dagat sa Chile usa ka lawom nga tubig nga isda nga nailhan usab nga toothfish, ug kini nadakpan sa kadagatan sa palibot sa Antartika. Kadaghanan sa bass sa dagat sa Chile natipigan nga responsable, apan aduna gihapoy mga lugar diin kini sobra na kaayo. Kung dili sigurado, pangutan-a ang tigbaligya kon nahibal-an ba kung ang isda legal nga nakuha.
Tan-awa usab
Nagluto nga Halibut ug Parmesan Crumb Topping
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 Chilean sea bass fillets (mga 6 ounces each_
- asin sa pagtilaw (kosher)
- itom nga paminta sa pagtilaw
- Ang panimpla sa Cajun sa pagtilaw (o Creole o panimpla sa imong pagpili)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat hudno hangtud 425 F.
- Ang oil broiler pan rack pan o linuto nga pan uban sa lana sa oliba.
- Isablig ang duha ka kilid sa mga punong-dagat sa dagat nga bass uban ang panimpla sa Cajun o Creole uban ang usa ka light sprinkling sa kosher nga asin ug bag-o nga itom nga pepper. Kung ang panimpla nga panimpla maulawon, laktawan ang kosher nga asin.
- Ibutang ang sea bass sa oiled broiler rack.
- Magaluto sa 425 F sulod sa 15 ngadto sa 20 minutos. Ang panahon nag-agad sa gibag-on sa mga isda, nga magkalahi.
- Pag-alagad sama sa sherry cream sauce , corn salsa , pinya salsa , o uban pang sarsa.
- Isablig sa usa ka gamay nga tinadtad lab-as nga parsley, alang sa garnish.
Mahimo Ka Usab
Gipuga nga Halibut Uban sa Herb Butter
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 41 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 9 g |