Nakit-an namon ang hingpit nga pan nga gilabay gikan sa bantog nga New York restaurant Balthazar. Sulayi kining sayon nga lutoon nga mga patatas nga bulawan nga adunay ahos gikan sa ilado nga kalan-anan sa SoHo. Kining daghang gamit nga pagkaon mahimong ipares sa paborito nga pato sa menu alang sa panihapon o mahimo lamang nga ihalad uban sa paborito nga mga dula sa pamahaw sama sa mga itlog ug sausage.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 ka tasa nga extra-birhen nga lana sa oliba
- Dash sa asin ug bag-o nga pepper
- 2 ka libra nga gamay nga Yukon Gold nga patatas (halved)
- 6 ka medium nga ahos nga cloves (thinly sliced)
- 2 ka kutsara nga flat-dahon nga parsley (matinud nga tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Preheat ang hurno sa 400 F.
2. Paghugpong ang usa ka linuto sa kalaha uban sa 1 ka kutsara sa lana ug isablig sa asin ug pepper.
3. Arrange ang mga bulawan nga patatas sa linuto sa kalaha, pagputol sa ubos, ug pagluto sulod sa 45 ka minuto, o hangtud nga lut-od ug bulawan nga brown. Pagbalhin sa mga patatas sa usa ka panaksan.
4. Pag-init sa nahibiling 3 ka kutsara nga lana sa usa ka dako nga pan.
5. Idugang ang ahos ug magluto sa dili kaayo init nga kainit, stirring, hangtud nga lami ug gaan nga browned; ayaw itugot nga ang mga ahos mahimong tabunon o kini mahimong mapait.
6. Ibubo ang ahos ug lana sa ibabaw sa mga patatas, idugang ang parsley ug itabon.
7. Panahon sa asin ug paminta ug pag-alagad sa makausa.
Resipe nga Tinubdan: Si Chef Sascha Lyon, Balthazar (restaurant) , New York City, New York, USA
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 171 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 34 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |