Ang Macaroni ug keso dugay na nga naglibot, ug kini nga resipe sa 1800 nagpamatuod niini. Ang resipe sa tinuod gipahaum gikan sa cookbook, The Virginia Housewife (1824). Kini usa ka ehemplo sa usa ka sayo kaayo nga resipe alang sa macaroni ug keso, layered ug nagluto sa init nga oven.
Uban sa upat lamang nga mga sagol, kini nga resipe mubo ug matam-is.
Nalangkit nga mga resipe
Macaroni ug Keso nga Tigulang (1928)
Creamy Macaroni ug Keso
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound nga siko macaroni
- 1 ka asin nga asin
- 8 ounces cheddar cheese (hiniwa)
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 375 F sa 400 F (dali nga hurnohan).
- Paglutaw sama sa macaroni ingon nga pun-on ang imong pinggan, hangtud nga malomo.
- Hugasi ug isablig ang usa ka gamay nga asin sa ibabaw niini. Ibutang ang usa ka layer sa macaroni sa imong linuto sa kalaha, ibutang kini sa mga hiwa sa keso, ug kana nga pipila ka mga tipik sa mantikilya, dayon ang macaroni, keso, ug mantekilya, hangtud nga ang plato puno.
- Ibutang ang nipis nga mga hiwa sa keso sa ibabaw ug unya magaluto sa preheated oven sulod sa 20 ngadto sa 30 ka minuto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 388 |
| Total Fat | 28 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 78 mg |
| Sodium | 254 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 12 g |