Kini ang basehan nga resipe sa marinada nga gigamit aron paghimo sa Koreano nga inihaw o sinugba nga karne, baboy, o manok nga nailhan nga bulgogi .
Ang tam-is ug salty marinade usa ka importante nga bahin sa kini nga tradisyonal nga pinggan nga makatabang sa pagpa-lomo sa karne ug paghatag kini sa daghang palami.
Ang kini nga pag-atomo adunay igo alang sa 1 ka libra nga karne apan kini nag-ayo sa refrigerator, busa triple kini ug sulayan kini sa bisan unsa gikan sa manok drumsticks ngadto sa sliced steak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsarang ahos (tinadtad, mga 2 ka cloves)
- 3 ka kutsara nga soy sauce
- 2 ka kutsara nga asukar
- 1 ka kutsarang dugos
- 2 ka kutsara nga bag-ong gipuga nga duga gikan sa usa ka
- Asian pear
- 1 ka kutsarang bino sa bugas sa Hapon (mirin o uga nga puti nga bino)
- 1 ka kutsara nga lana sa lana
- 3 green nga sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad, lakip ang puti nga bahin)
- 1 teaspoon pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panaksan, itusok ang duga sa ahos, toyo, asukar, dugos, juice sa pear, bugas sa lana, lana sa lana, berde nga sibuyas, ug pepper hangtud nga matunaw ang asukar ug dugos.
- Paggamit sa karne, baboy, ug manok. Ang bisan unsang mga salin sa marinade mahimong ibutang sa refrigerator o freezer aron gamiton sa ulahi basta walay hilaw nga karne nga naglingkod niini. Kung mao kana ang kahimtang, isalikway ang pag-inom.
Pahinumdom: Kon magdoble o makatulo sa niini nga resipe, maayo nga ideya ang paghumok sa igpapalit sa karne sa usa ka sudlanan imbes nga mag-immersing sa karne sa sudlanan nga marinade nga makahugaw niini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 485 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,865 mg |
| Carbohydrates | 83 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 10 g |