Kini usa ka maayong luau-style nga resipe sa baboy nga wala magkinahanglan og tibuok nga baboy o usa ka dako nga lungag sa luyo sa balay. Hunahunaa kini nga smoker nga bersyon sa luau baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 pounds (1.8 kg) nga baboy nga butt
- 2 ka kutsara (30 mL) asin
- 2 teaspoons (10 mL) likido nga aso
- 4 mga dahon sa saging
Unsaon sa Paghimo Niini
- Uban sa usa ka mahait nga kutsilyo, paghimo og pipila ka mga mabaw nga taas nga mga pagtibut agi sa sinugba. Guntinga ang asin ug likido nga aso. Pakuhaa ang mga dahon sa saging hangtud nga bug-os nga matabonan. Pagdungan sa pagkupot sa lubi. Tabuni ang aluminum foil ug ibutang sa refrigerator tibuok gabii.
- Pagkasunod adlaw, kuhaa ang foil ug ibutang sa usa ka mabaw nga kaldero nga adunay tubig. Ibutang sa naninigarilyo nga mga 220 degrees sulod sa 6 ngadto sa 8 ka oras.
- Kung buhaton, kuhaa ang mga dahon ug guntinga ang baboy. Sa naandan kini gisudlan sa poi ug tam-is nga patatas , apan kini maayo usab sa usa ka sandwich.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 771 |
| Total Fat | 45 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 20 g |
| Cholesterol | 287 mg |
| Sodium | 2,625 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 79 g |