Usa ka estilo sa habagatan-kasadpan nga vegetarian chili casserole nga reserba nga gihimo gikan sa pre-made o canned vegetarian nga chili, hominy, ug puno sa mga nahugno nga mga chips sa mais. Kini dili magdugay aron makuha kining yano nga chili casserole ngadto sa hurno ug ngadto sa lamesa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 sibuyas, tinadtad nga gamay
- 3 ka cloves nga ahos, minced
- 1 teaspoon nga cumin
- 1 ka kutsara nga lana sa oliba
- Gibanabana. 2 tasa nga tortilla chips sa mais, nahugno ug nabahin
- 1 15 -ounce mahimo nga vegetarian chili
- 1 15-ounce mahimo
- pinto o navy beans
- 1 15-ounce mahimo makit-an
- 1 ka ounce mahimo nga malumo
- berde nga mga chili , ginunting
- 1 tasang grated cheddar cheese
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa hurnohan sa 350 F.
- Ibutang ang sibuyas, ahos, ug cumin sa lana sa oliba hangtud nga ang mga sibuyas humok, mga 6-8 ka minutos. Paggahin.
- Sa usa ka dako nga plato sa casserole, dugangi ang katunga sa nahugno nga mga chips sa mais, dayon ang chili, pinto o navy beans, homini, ug green nga mga chili.
- Idugang ang ahos ug sibuyas nga sibuyas.
- Isablig ang keso ug ang nahibilin nga mga chips sa mais ibabaw sa ibabaw.
- Tabonan uban sa foil ug magaluto alang sa 25-30 ka minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1051 |
| Total Fat | 38 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 60 mg |
| Sodium | 1,318 mg |
| Carbohydrates | 137 g |
| Pagkaon sa Fiber | 28 g |
| Protein | 47 g |